fbpx

Chcesz zrobić kolejny krok w swojej karierze?

Myślisz nad zmianą swojej kariery zawodowej

i wejściem do świata IT ?

WebAPI Masters

to miejsce, które wyniesie Twoje umiejętności na nowy poziom!

W TEJ EDYCJI MOŻNA JESZCZE DOŁĄCZYĆ PRZEZ:

i robię odważny krok w kierunku rozwoju mojej kariery!


Marzysz o awansie, albo lepiej płatnej pracy, ale brakuje Ci pewności co do Twoich umiejętności?

Chciałbyś dowiedzieć się, jak tworzy się API typu enterprise, ale nie wiesz gdzie szukać rzetelnej wiedzy? 

Wejdź do świata RESTful API

ucząc się od specjalisty z 10-letnim doświadczeniem

Szkoła Dotneta to sprawdzona w praktyce wiedza i gotowy proces nauki tworzenia ASP.NET Core WebAPI, który pozwoli Ci poznać zaawansowane techniki wykorzystywane w budowaniu RESTful API.


Dzięki nauce w Szkole Dotneta będziesz w stanie

szybko zrobić kolejny krok w swojej programistycznej karierze

Twoją przemianę w Szkole Dotneta zapewni Ci Twój prowadzący:

Profesjonalista, który swoje doświadczenie zdobywał  przez 10 lat na rynkach polskich i zagranicznych współpracując z takimi firmami jak 

TWÓJ PROWADZĄCY

Kajetan Duszyński

 • Ma 31 lat i jest Senior .NET Developerem z 10-letnim komercyjnym doświadczeniem w ASP.NET,
 • Tworzył zaawansowane systemy internetowe wykorzystywane na całym świecie w takich firmach jak Samsung Electronics, Falck A/S, NETCOMPANY i wielu innych, 
 • Jest mentorem z doświadczeniem w budowaniu zespołów programistycznych, 
 • Na co dzień tworzy również firmę programistyczną MDV zajmującą się tworzeniem oprogramowania na wewnętrzne potrzeby firm w Polsce, 
 • Jest twórcą Szkoły Dotneta, kanału na YouTube „Porozmawiajmy o Programowaniu”, a także grupy na facebooku „Naucz się .NETa”.

Co otrzymujesz

przystępując do programu ?

 

WebAPI Masters to dostęp do platformy z wiedzą w formie nagrań wideo, w których krok po kroku pokazuję Ci proces przejścia od etapu podstaw programowania webowego do świadomego tworzenia wydajnych aplikacji typu API. To 10-modułowy program przeobrażenia Ciebie z osoby, która zaczyna tworzyć aplikacje WebAPI do osoby, która będzie z powodzeniem używała zaawansowanych technik wykorzystywanych w nowoczesnych aplikacjach.


Nauczysz się tworzenia projektów w ASP.NET Core WebAPI

 • Przeprowadzę Cię przez wszystkie zasady związane z tworzeniem WebAPI, a także w praktyczny i przystępny sposób nauczę Cię, jak tworzy się takie projekty na całym świecie.

Otrzymasz 10-modułowy program online

 • Zaraz po zakupie otrzymasz wszystkie materiały, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez cały proces. Co więcej, dostaniesz dożywotni dostęp, więc będziesz mieć możliwość powrotu do najważniejszych lekcji.


Poznasz najnowszą platformę .NET

 • Wykupując program będziesz mieć zapewniony dostęp do wszystkich materiałów, które będą aktualizowane jeżeli pojawi się nowa wersja C#/.NET

Weźmiesz udział w spotkaniach LIVE z instruktorem

 • W czasie trwania kursu 3 razy spotkasz się online ze swoim trenerem na sesji Q&A, w trakcie której rozwiane zostaną wszystkie ewentualne problemy.


Zbudujesz własne portfolio

 • Poprzez prace domowe zbudujesz pełną aplikację (zaawansowany backend i prosty frontend) zgodną z najnowszymi standardami w programowaniu, co będzie świetnym dodatkiem do Twojego portfolio.


Otrzymasz sprawdzony proces

 • Dzięki doświadczeniu w tworzeniu i prowadzeniu kursów online kurs ten przeprowadzi Cię krok po kroku po coraz bardziej zaawansowanych elementach aplikacji ASP.NET Core WebAPI


A do tego...

Poznasz ludzi takich jak Ty


Być może najważniejszą rzeczą dotyczącą tego kursu jest to, że dostaniesz dostęp do zamkniętej społeczności tylko dla uczestników kursu, gdzie dzielić się będziesz z innymi swoimi sukcesami, problemami i pytaniami.


Otrzymasz bonusy


Razem z kursem dostaniesz kod na 6-miesięczny dostęp do oprogramowania Resharper albo Rider IDE, firmy Jetbrains. Dodatkowo do wielu lekcji dołączone będą prezentacje w formie plików PDF.


Oni już dołączyli

Daniel 

Parzyński

Student I Edycji Programu Zostań programistą ASP.NET i jeden z pierwszych studentów programu WebAPI Masters

"Zakupiłem szkolenie i dostałem kawał dobrej wiedzy. Mam stałą opiekę mentora oraz kontakt z masą osób na tym samym etapie, co ja."

Zakupiłem szkolenie i dostałem kawał dobrej wiedzy, rzetelnie przygotowanej. Oprócz tego stałą opiekę mentora oraz kontakt z masą osób na tym samym etapie, co ja. Najbardziej podobała mi się część o Czystej architekturze - w sieci jest o niej niewiele materiałów, a te, które są, jakoś do mnie nie przemawiają, przez co ostatecznie są dla mnie niezrozumiałe. Co jeszcze ? Rzeczywisty wpływ na udostępnione materiały, Kontakt z innymi, wspaniałymi ludźmi. Aha i wsparcie merytoryczne nie kończy się na udostępnionych filmach. Polecam każdemu, ponieważ warto. Od zera wszystko jest po kolei tłumaczone. Jeśli się czegoś nie wie/nie rozumie, można śmiało wstawić zapytanie i nie ma sytuacji, że zostanie się wyśmianym, a zawsze ktoś się znajdzie, kto wytłumaczy wszystko jeszcze raz. Jeśli nadal jest to czarna magia, wszyscy tłumaczą aż do skutku.

Ilona

Łapka

Studentka I Edycji Programu Zostań programistą ASP.NET i jedna z pierwszych studentek programu WebAPI Masters

"Chyba największą obawą było to, czy dam sobie radę, gdyż tak naprawdę wcześniej nie miałam nic wspólnego z programowaniem"

"Chyba największa obawą było to, czy dam sobie radę, gdyż tak naprawdę wcześniej nie miałam nic wspólnego z programowaniem. Przede wszystkim masa wiedzy i umiejętności. Kiedy wcześniej patrzyłam na jakiś kod to moja reakcja była jak: o matko co to jest. Teraz piszę swoją autorską aplikację, gdzie zawsze byłam tylko odbiorcą. Kiedy napotykałam problem, albo planowałam dodać jakąś funkcjonalność, pomysły same przychodziły ot tak, jakby można było to rozwiązać. Kompletnie nie spodziewałam, że tak może się stać, bo wcześniej miałam problemy z samodzielnym wymyślaniem pomysłów na rozwiązanie jakiegoś problemu. Najbardziej podobał mi się cały tydzień 8. Mimo, że czasem bolało ;), to podczas dodawania kolejnych funkcjonalności świetnie się bawiłam. Szczególnie jak po wielu godzinach batalii, wszystko wygląda i działa tak jak zaplanowałam w głowie. Gdybym miała wymienić inne zalety kursu to byłyby to na pewno: Kontakt z mentorem i innymi kursantami, bo jednak czasami następowało utknięcie na czymś, a internet nie pomagał to pościk na grupie i zawsze ktoś coś podpowiadał. Na pewno również możliwość realizowania własnego projektu, bo jednak są kursy, które tylko polegają na przepisywaniu tego co robi prowadzący, a tak naprawdę najwięcej się nauczyłam podczas pisania własnego projektu. I oczywiście lekcje z bardzo prostym tłumaczeniem, bez używania jakichś skomplikowanych sformułowań. Jasno i klarownie. Rzadko mi się zdarzało się, aby jakieś zagadnienie było zbyt trudne do ogarnięcia. No i muszę tu jeszcze dołączyć sesje Q&A, które są świetną sprawą. Czy polecę szkolenie ? Oczywiście, że tak. Ponieważ startowałam od poziomu totalnego laika, który w zasadzie nic nie wie o programowaniu, a teraz umiem napisać własną, działającą aplikację konsolową i webową. Po prostu wielkie dzięki :) Czuje, że znalazłam coś w czym się odnajduje, co mnie jara, do czego nie muszę się zmuszać by to robić. Mam również nadzieję na jeszcze jakieś kursy :)"

U KOGO WEBAPI MASTERS 

SPRAWDZI SIĘ NAJBARDZIEJ

Program prezentowany w Szkole Dotneta sprawdzi się praktycznie dla każdego, kto myśli o poszerzaniu swojej wiedzy z zakresu aplikacji webowych tworzonych w .NET.

Poniżej znajdziesz listę osób, u jakich nasz program sprawdzi się najlepiej.

PASJONACI CHCĄCY POSZERZAĆ SWOJĄ WIEDZĘ

Pierwsze aplikacje w ASP.NET Core MVC już za Tobą i szukasz kolejnych wyzwań? WebAPI Masters będzie dla Ciebie świetnym miejscem do kontynuowania nauki i poszerzania horyzontów.

JUNIOR .NET DEVELOPERZY

Pracujesz już jako junior .net developer, ale marzy Ci się upragniony awans? Dzięki WebAPI Masters zrozumiesz wiele zaawansowanych technik wykorzystywanych w aplikacjach tworzonych w dużych korporacjach i przybliżysz się do swojego celu.

Zobacz, jakie wiadomości dostawałem na informacje o nowym kursie

Bezpieczne połączenie

Twoje zakupy są w 100% bezpieczne.

O bezpieczeństwo dbają TPAY (Krajowy Integrator Płatności S.A.) wraz z zaangażowanymi w proces wieloma bankami - jako operatorzy płatności. Wszystkie połączenia są chronione certyfikatem SSL

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że nasz program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot 100% swoich środków bez zadawania pytań. Masz na to aż 30 dni po zakupie. Znamy wartość programu i nie boimy się dawać takich gwarancji.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że mój program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot 100% swoich środków bez zadawania pytań. Masz na to aż 30 dni po zakupie. Znam wartość programu i nie boję się dawać takich gwarancji.

Bezpieczne połączenie

Twoje zakupy są w 100% bezpieczne.

O bezpieczeństwo dbają TPAY (Krajowy Integrator Płatności S.A.) wraz z zaangażowanymi w proces wieloma bankami - jako operatorzy płatności. Wszystkie połączenia są chronione certyfikatem SSL.

W TEJ EDYCJI MOŻNA JESZCZE DOŁĄCZYĆ PRZEZ:

i robię odważny krok w kierunku rozwoju mojej kariery!

Sprawdź, w jaki sposób krok po kroku będziesz zdobywał cenną wiedzę z zakresu WebAPI   

Lekcje w każdym z modułów są prowadzone w czytelny i prosty sposób.

Upraszczam poruszane tematy tak, aby były w pełni zrozumiałe dla Ciebie. Zobacz, czego możesz oczekiwać w każdym z nich:

moduł 1

Wprowadzenie

Ten moduł wyjaśni Ci dokładnie plan naszej pracy. Dowiesz się, co będziesz budować i jak. To bardzo ważny moduł.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Plan gry
 • LEKCJA 3 – Jak studiować ten kurs
 • LEKCJA 4 – Co musisz umieć, zanim przejdziesz dalej
 • LEKCJA 5 – Czym jest API i do czego jest wykorzystywane
 • LEKCJA 6 – REST vs SOAP vs GraphQL vs gRPC
 • LEKCJA 7 – GitHub vs Azure DevOps
 • LEKCJA 8 – Tribe
 • LEKCJA 9 – Praca domowa
moduł 3

Budowa API

To moduł o rzeczach, o których często na początku się nie myśli, a potem człowiek wyrywa sobie włosy, bo coś nie działa. Zrobimy to raz, a dobrze i zapomnimy :)

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Organizacja projektu
 • LEKCJA 3 – Dependency Injection
 • LEKCJA 4 – Swagger - czym jest
 • LEKCJA 5 – Jak dodać Swagger'a w .NET Core 3.1
 • LEKCJA 6 – Konfiguracja Swagger'a
 • LEKCJA 7 – Pierwszy kontroler
 • LEKCJA 8 – Czym jest CORS
 • LEKCJA 9 – Konfiguracja CORS
 • LEKCJA 10 – Postman
 • LEKCJA 11 – Wprowadzenie do czystej architektury
 • LEKCJA 12 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 13 – Praca domowa
Moduł 4

Domain

W API enpointy to zasoby, a zasoby to dane. Więc od nich właśnie zaczniemy naszą backendową przygodę.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Modelowanie bazy danych w SQL Server
 • LEKCJA 3 – Context
 • LEKCJA 4 – Relacje w .NET 5
 • LEKCJA 5 – Value Objects
 • LEKCJA 6 – AuditableEntity - automatyczne wypełnianie wartości
 • LEKCJA 7 – Custom Exceptions
 • LEKCJA 8 – Inicjalizacja kolekcji
 • LEKCJA 9 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 10 – Praca domowa
Moduł 6

Infrastructure

Ten moduł to poznanie warstwy, która konfiguruje nasze dane, a także ewentualne okno na świat.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Unit of Work / Repository - czy powinniśmy ich używać?
 • LEKCJA 3 – Persistance
 • LEKCJA 4 – Context
 • LEKCJA 5 – Seed Data
 • LEKCJA 6 – Dlaczego powinniśmy unikać data annotation?
 • LEKCJA 7 – Konfiguracja
 • LEKCJA 8 – Czas systemowy
 • LEKCJA 9 – System plików
 • LEKCJA 10 – Konsumpcja zewnętrznych API
 • LEKCJA 11 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 12 – Praca domowa
Moduł 7

Identity Server

Bezpieczeństwo to podstawa. W takim razie warto zabezpieczyć swoją aplikację w najlepszy możliwy sposób.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Authentication as a Service
 • LEKCJA 3 – Tworzenie projektu
 • LEKCJA 4 – Konfiguracja Startup
 • LEKCJA 5 – Definiowanie Klientów i zasobów
 • LEKCJA 6 – Pierwsze odpalenie
 • LEKCJA 7 – Pobranie tokenu przez Postmana
 • LEKCJA 8 – Konfiguracja API
 • LEKCJA 9 - Modyfikacja konfiguracji Swaggera
 • LEKCJA 10 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 11 – Praca domowa
Moduł 9

CI/CD

Aplikacja gotowa? Super. To wrzućmy ją gdzieś. Albo jeszcze lepiej... niech się sama wrzuci.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – CI/CD omówienie
 • LEKCJA 3 – Build Agent
 • LEKCJA 4 – Tworzenie build
 • LEKCJA 5 – Konfiguracja zmiennych
 • LEKCJA 6 – Manipulacja appsettings
 • LEKCJA 7 – Release target
 • LEKCJA 8 – Tworzenie release pipeline
 • LEKCJA 9 – Pull Request Policies
 • LEKCJA 10 – Git Flow, a Continuous Delivery
 • LEKCJA 11 – Publikowanie na IIS
 • LEKCJA 12 – Publikowanie w AppService Azure
 • LEKCJA 13 – Praca domowa

Pamiętaj 

Nauka to proces !

WebAPI Masters nie jest kolejnym kursem czy bootcampem.

Nauka w Szkole Dotneta jest procesem, który dzięki mojemu doświadczeniu przeobrazi Cię w pewnego swojej wiedzy programistę .NET. Będę Ci towarzyszył w tym procesie przez najbliższe tygodnie. Przechodził go z Tobą krok po kroku.

Lekcje ułożyłem w taki sposób, aby każdy poradził sobie z materiałem. 

Rozmawiałem z wieloma studentami. Wiem, z czym mają problemy i co ich najbardziej boli w procesie nauczania.

Dlatego WebAPI Masters zostało zbudowane w formie ścieżki, którą przejść i wdrożyć może każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, na którym jest obecnie.

Wiem też, jak ważne jest indywidualne podejście do nauki, dlatego na każdym etapie możesz liczyć na moją pomoc i dzielenie się doświadczeniem.

Sprawdź jak wyglądają przykładowe lekcje

W TEJ EDYCJI MOŻNA JESZCZE DOŁĄCZYĆ PRZEZ:

i robię odważny krok w kierunku rozwoju mojej kariery!

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że mój program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot 100% swoich środków bez zadawania pytań. Masz na to aż 30 dni po zakupie. Znam wartość programu i nie boję się dawać takich gwarancji.

Bezpieczne połączenie

Twoje zakupy są w 100% bezpieczne.

O bezpieczeństwo dbają TPAY (Krajowy Integrator Płatności S.A.) wraz z zaangażowanymi w proces wieloma bankami - jako operatorzy płatności. Wszystkie połączenia są chronione certyfikatem SSL.

Wciąż się wahasz ?

Rozumiem to.

Sprawdź, o co pytali mnie klienci tacy jak Ty przed wejściem do programu:


Czy mogę otrzymać ten kurs dożywotnio ?

TAK. Wszystkie materiały będą dostępne do Ciebie tak długo, jak Szkoła Dotneta będzie istnieć. Materiały też będą aktualizowane.

U kogo ten program zadziała najlepiej ?

U osób, które mają za sobą już pierwsze projekty w ASP.NET Core, bądź już pracują jako .NET Developerzy i chcą wynieść swoją karierę na kolejny poziom.

 

Dla kogo NIE jest ten program ?

Dla osób, które są doświadczonymi programistami .NET, umiejącymi tworzyć zaawansowane WebAPI klasy Enterprise zgodne z Czystą Architekturą.

 

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa ?

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Od razu po zakupie dostaniesz dostęp do wszystkich materiałów.

Co, jeśli nie będę zadowolony z kursu ? Czy na pewno mogę prosić o zwrot ?

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Jak Ci pasuje. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na kajetan@szkoladotneta.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy. Nie ma tutaj haczyków ani drobnego druczku. Po prostu zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim może on odpowiadać. Jestem natomiast w 100% pewny, że zawarte w nim informacje pozwolą Ci na zmianę ścieżki kariery, jeśli pójdziesz krokami, jakie wskazuję i wykonasz swoją pracę. 

Czego potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej ?

Potrzebujesz podążać za moimi krokami. Pokażę Ci wszystko od A do Z. Zaufaj mi.

Ile pieniędzy potrzebuję na aplikacje i inne narzędzia ?

0zł. Oprogramowanie, które będzie Ci potrzebne do ukończenia kursu jest zupełnie darmowe i dostępne w sieci.

Jak dołączyć do spotkań online ?

O wszystkim dowiesz się w programie oraz na zamkniętej społeczności kursantów. Spotkania będą ogłaszane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Potrzebuję ładną i polską fakturę. Czy ją dostanę ?

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą iFirma, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest dla mnie niejasne ?

Napisz na adres email: kajetan@szkoladotneta.pl Odpowiadam na każdy email. 

W jakich terminach będą odbywać się zajęcia?

W dowolnie wybranych przez Ciebie. Kurs będzie oparty o materiały video udostępnione dla Ciebie na dedykowanej platformie kursowej. Dostęp do niej będziesz mieć 24/7, więc godziny nauki dostosujesz do siebie. Kontakt ze mną będziesz utrzymywać przez zamkniętą grupę dyskusyjną, gdzie będę odpowiadać na każde Twoje pytanie.Tempo przerabiania materiału będziesz dopasowywać do siebie. To, co jest opublikowane, to zostanie z Tobą NA ZAWSZE. Zawsze możesz wracać do konkretnych lekcji czy modułów. Zachęcam do realizacji materiału razem z całą grupą, ale absolutnie nie ma takiego przymusu.

Kursy na Udemy/YT rozpieściły i boję się płacić tyle pieniędzy

Kursy z Udemy/YT to kursy, które wrzuca się raz i zostawia na wieki. Szkoła Dotneta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kursantów. Za każdym razem kiedy wyjdzie większa aktualizacja ASP, C#, czy samego .NET, która zmieni to, czego uczyłem, to materiały będą aktualizowane (i dodawane). Być może już masz jakieś kursy na Udemy albo Pluralsight dotyczące .NETa. Domyślam się, że leżą sobie i kurzą się na internetowej półce ? A to, co najważniejsze w nauce programowania to praktyka. Na to właśnie stawiam w swoim kursie.

Firma będzie mi finansować zakup i nie wiem jak to ogarnąć

Firma chce Ci sfinansować mój kurs? No nie mogło być lepiej. Jeżeli nie odpowiada im natychmiastowa zapłata przez TPay, po której dostaną piękną fakturę VAT, to daj mi koniecznie znać. Możemy załatwić to poprzez proformę, albo fakturę z odroczoną płatnością. A jeżeli możesz nie wyrobić się ze wszystkimi formalnościami, to też do mnie napisz. Zdaję sobie sprawę, że czasami zdobycie wszystkich potrzebnych zgód i podpisów może potrwać, a szkoda byłoby przez biurokrację stracić taką szansę.

Program bez ryzyka

Moja gwarancja

zabezpiecza Cię w 100%

Wyznaję zasady, gdzie wygranym jest każda strona relacji. 

Dlatego też daję Ci 30 dni gwarancji satysfakcji. 


Wiem, że Szkoła Dotneta może zmienić Twoją karierę zawodową. Jeśli jednak uznasz, że tak się nie stało, po prostu napisz do mnie maila i otrzymaj 100% zwrot Twojej wpłaty


Bez zadawania zbędnych pytań! 

Gdzie jest haczyk? - zapytasz

Nie ma.

 

Jestem pewien programu, jaki dostajesz. Szkoła Dotneta pomogła już ponad 200 studentom i ta liczba stale rośnie.


Dlatego nie mam problemu z dawaniem takiej gwarancji. 

Dołącz do WebAPI Masters !

Zapisy obecnej edycji trwają

tylko do środy 23 czerwca 

do godziny 22:00 

W tej edycji możesz dołączyć za:

999 

(brutto, otrzymasz F-VAT) 


WebAPI Masters nigdy nie będzie już tańsze! 


W ramach jednej niskiej opłaty otrzymujesz:

 • 10-modułowy kurs WebAPI Masters:   Wartość 999zł
 • 3 spotkania LIVE z instruktorem w trakcie kursu:   Wartość 450zł
 • Dożywotni dostęp do kursu oraz aktualizacji materiałów:   Wartość 497zł
 • Dodatkowe materiały w postaci prac domowych:   Wartość 700zł
 • Dożywotni dostęp do społeczności kursantów:   Wartość bezcenne 
 • BONUS - Resharper/Rider za darmo na 6 miesięcy:   Wartość 295zł
 • BONUS - Dostęp do wszystkich webinarów:   Wartość 499zł

W TEJ EDYCJI MOŻNA JESZCZE DOŁĄCZYĆ PRZEZ:

KOLEJNĄ EDYCJĘ WEBAPI MASTERS PLANUJĘ DOPIERO ZA KILKA MIESIĘCY 

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że mój program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot 100% swoich środków bez zadawania pytań. Masz na to aż 30 dni po zakupie. Znam wartość programu i nie boję się dawać takich gwarancji.

Bezpieczne połączenie

Twoje zakupy są w 100% bezpieczne.

O bezpieczeństwo dbają TPAY (Krajowy Integrator Płatności S.A.) wraz z zaangażowanymi w proces wieloma bankami - jako operatorzy płatności. Wszystkie połączenia są chronione certyfikatem SSL.

Bezpieczne połączenie

Twoje zakupy są w 100% bezpieczne.

O bezpieczeństwo dbają TPAY (Krajowy Integrator Płatności S.A.) wraz z zaangażowanymi w proces wieloma bankami - jako operatorzy płatności. Wszystkie połączenia są chronione certyfikatem SSL

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że mój program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot 100% swoich środków bez zadawania pytań. Masz na to aż 30 dni po zakupie. Znam wartość programu i nie boję się dawać takich gwarancji.

2020 Ⓒ Szkoła Dotneta

Polityka prywatności  |  Regulamin