DARMOWE SZKOLENIE ONLINE

JAK ZOSTAĆ PROGRAMISTĄ .NET W 2020

+ Jak zbudować swoje CV jeśli nie mam tam co wpisać,
Gdzie szukać pracy, Jak podrasować swój profil na LinkedIn

Jak zostać programistą ASP.NET?

Dowiesz się jakie umiejętności potrzebne są do podjęcia pierwszej pracy jako programista .NET

Czy potrzebuję portfolio?

Opowiem Ci czy potrzebujesz bogatego portfolio przed rozpoczęciem szukania pracy, a także co w nim powinno być.

Jak zbudować CV bez doświadczenia?

Dowiesz się jakie informacje zamieścić w swoim pierwszym programistycznym CV nawet jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia jako programista.

Sposoby na lepszą widoczność profilu na LinkedIn

Wytłumaczę Ci, dlaczego LinkedIn powinien być Twoim ulubionym portalem społecznościowym i na co dokładnie powinieneś zwrócić uwagę tworząc tam profil.

Kajetan Duszyński

Senior .NET Developer z ponad 9-letnim doświadczeniem. Mentor z doświadczeniem w budowaniu zespołów programistycznych. Twórca Szkoły Dotneta i współtwórca ruchu JuniorPyta.pl​

KIEDY?

Czwartek, 28.05.2020 godz. 21.00

DLA KOGO?

Zastanawiasz się, czy to szkolenie jest dla Ciebie? Wystarczy, że:
Chcesz zostać programistą,
Wiesz, czym jest C# i .NET (ale nie koniecznie w nim kodowałeś),
Interesuje Cię zawodowe tworzenie nowoczesnych stron internetowych.
A jeżeli pracujesz już jakiś czas jako programista .NET, to raczej będziesz się nudził 🙂