Myślisz nad zmianą swojej kariery zawodowej

i wejściem do świata IT ?

Myślisz nad zmianą swojej kariery zawodowej

i wejściem do świata IT ?

Zostań programistą ASP.NET

nawet jeśli nigdy nie zdarzyło Ci się napisać linijki kodu

i przestaję myśleć o tym jak mam wejść do świata IT

czy który język programowania wybrać


Zastanawiasz się jak by to było wejść do świata IT ale wciąż boisz się zaryzykować ?

Rozważasz bootcampy, szukasz drogi dla siebie bo czujesz, że aktualnie wykonywany zawód nie jest dla Ciebie ? 

Wejdź do świata IT

ucząc się od specjalisty z 10-letnim

doświadczeniem

Szkoła Dotneta to sprawdzona w praktyce wiedza i gotowy proces nauki programowania w ASP.NET, który pozwoli Ci zacząć samodzielnie programować 


Dzięki nauce w Szkole Dotneta będziesz w stanie

szybko zmienić swoją karierę zawodową 

Twoją przemianę w Szkole Dotneta zapewni Ci Twój prowadzący:

Profesjonalista, który swoje doświadczenie zdobywał  przez 10 lat na rynkach Polskich i zagranicznych współpracując z takimi firmami jak 

TWÓJ PROWADZĄCY

Kajetan Duszyński

 • Ma 31 lat i jest Senior .NET Developerem z 10-letnim komercyjnym doświadczeniem w ASP.NET,
 • Tworzył zaawansowane systemy internetowe wykorzystywane na całym świecie w takich firmach jak Samsung Electronics, Falck A/S, NETCOMPANY i wielu innych,
 • Jest mentorem z doświadczeniem w budowaniu zespołów programistycznych, 
 • Na co dzień tworzy również firmę programistyczną MDV zajmującą się tworzeniem oprogramowania na wewnętrzne potrzeby firm w Polsce, 
 • Jest twórcą Szkoły Dotneta, kanału na YouTube „Porozmawiajmy o Programowaniu”, a także grupy na facebooku „Naucz się .NETa”.

Co otrzymujesz

przystępując do programu ?

 

Szkoła Dotneta to dostęp do platformy z wiedzą w formie nagrań wideo, w których krok po kroku pokazuję Ci proces przejścia od etapu początkującego niezwiązanego z branżą IT do świadomego programisty ASP.NET. To 12 tygodniowy program przeobrażenia Ciebie z osoby niemającej do czynienia z programowaniem lub początkującej do osoby, która wie jak tworzyć nowoczesne aplikacje internetowe.Otrzymujesz dostęp do wszystkich lekcji, z każdego tygodnia nauki od razu po dołączeniu do programu.

Nauczysz się programowania w ASP.NET

 • Nauczę Cię zarówno podstaw języka C#, jak i wszystkich standardów tworzenia aplikacji internetowych w ASP.NET Core MVC.

Otrzymasz 12-tygodniowy program online

 • Przez 3 miesiące, co tydzień dostaniesz porcję materiału dostosowaną do aktualnego poziomu. Co więcej dostajesz dożywotni dostęp, więc będziesz mieć możliwość powrotu do najważniejszych lekcji.


Poznasz najnowszą platformę .NET

 • Wykupując program będziesz mieć zapewniony dostęp do wszystkich materiałów, które będą aktualizowane jeżeli pojawi się nowa wersja C#/.NET

Weźmiesz udział w spotkaniach LIVE z instruktorem

 • W czasie trwania kursu spotkasz się online 3 razy ze swoim trenerem na sesji Q&A w trakcie której rozwiane zostaną wszystkie ewentualne problemy.


Zbudujesz własne portfolio

 • Poprzez prace domowe i zadania do lekcji zbudujesz 2 aplikacje zgodne z najnowszymi standardami w programowaniu co będzie świetnym początkiem Twojego portfolio.


Otrzymasz sprawdzony proces

 • Kurs przeprowadzi Cię krok po kroku po coraz bardziej zaawansowanych elementach języka C#, a także w prosty sposób przekaże zasady tworzenia aplikacji internetowych w ASP.NET Core MVC.


A do tego...

Poznasz ludzi takich jak Ty


Być może najważniejszą rzeczą dotyczącą tego kursu jest to, że dostaniesz dostęp do zamkniętej społeczności tylko dla uczestników kursu, gdzie dzielić się będziesz z innymi swoimi sukcesami, problemami i pytaniami.


Otrzymasz bonusy


Razem z kursem dostaniesz kod na 6-miesięczny dostęp do oprogramowania Resharper albo Rider IDE, firmy Jetbrains. Dodatkowo do wielu lekcji dołączone będą zadania w formie plików PDF.


Oni już korzystają

z programu

Albert 

Wagner

Student I Edycji Programu

" Porównując bootcampy które są warte grube pieniądze wiedzę można uzyskać na takim samym poziomie, a inwestuje się mniej pieniędzy"

Gdy Szkoła Dotneta otworzyła swoje drzwi miałem problem bo nie zdążyłem jako student zorganizować sobie funduszy ale finalnie się udało i póki co nie żałuję :) Kończę 5 tydzień, aczkolwiek nauczyłem się już dobrych praktyk programowania, dowiedziałem się jak dokładnie budować architekturę aplikacji aby miało to ręce i nogi. To dla mnie od zawsze była wielka trudność iż nikt nie potrafił wytłumaczyć mi tego krok po kroku :) Najbardziej podobały mi się też zagadnienia z operowaniem na danych. Co jeszcze ? Krótkie filmiki z konkretnymi odpowiedziami na zagadnienia. Ogólnie cena jest niska jak na tak duże zaangażowanie Twoje oraz materiał. Stałe wsparcie z Twojej strony, chyba najważniejszą cecha :) Polecam każdemu ponieważ cena oraz ilość wiedzy jest nie adekwatna - oczywiście na korzyść klienta. Porównując bootcampy które są warte grube pieniądze myślę, że wiedzę można uzyskać na takim samym poziomie a inwestuje się mniej pieniędzy plus super jest to, że można sobie analizować kilka razy jakiś filmik co często praktykuję. Dzisiaj nie wiem, wracam za 2 dni i już wszystko jest klarowne :) 

Miłosz

Rzepecki

Student I Edycji Programu

"Obawiałem się, że wydam pieniądze, a efektów nie będzie. A tutaj takie miłe zaskoczenie"

Obawiałem się, że wydam pieniądze, a efektów nie będzie - tj. że w pewnym momencie po prostu mi się odechce kolejnego przepisywania kodu z kursu. A tutaj takie miłe zaskoczenie, że tak naprawdę mógłbym siedzieć cały dzień i pisać (coś kreatywnego). Naprawdę dużo się nauczyłem - chodzi mi o aspekty praktyczne. Teoria teorią, wiedziałem co jak działa, ale nie do końca potrafiłem tego użyć. Dodatkowo zapał i radość z pisania aplikacji - te są na wagę złota. Jak na razie najbardziej przypadł mi do gustu tydzień 8. Dodatkowo - pomoc ! Jak na czymś się zatnę, to mogę wrzucić problem na tribe i wiem, że prędzej czy później otrzymam pomoc. To jest bardzo spoko, ponieważ tak naprawdę nie zatnę się w jednym miejscu i nie stracę zapału do pracy. Po drugie spotkania live - zawsze jestem, ponieważ cenie sobie to, że można pogadać na żywo, podpytać o kilka rzeczy. Dobrze, że wprowadziłeś nagrywanie spotkań - czasami wiem, że coś było poruszane, ale nie mogę sobie przypomnieć rozwinięcia tego, więc teraz można prześledzić nagranie. Po trzecie - aktualne materiały, na czasie. Wcześniej starałem się coś uczyć z książek, jakiś starych kursów, ale nie warte to było świeczki - przeglądałem inne GH i nie wiedziałem o co chodzi, czemu solucja jest podzielona na kilka projektów, co to są serwisy itp. Ty wszystko super wyjaśniłeś od podstaw, dzięki czemu już wiem o co chodzi. Polecam kurs wszystkim.

U KOGO SZKOŁA DOTNETA 

SPRAWDZI SIĘ NAJBARDZIEJ

Program prezentowany w Szkole Dotneta sprawdzi się praktycznie dla każdego kto myśli o zmianie kariery zawodowej i wkroczenie w świat IT

Poniżej znajdziesz listę osób u jakich nasz program sprawdzi się najlepiej.  Z takiego poziomu wchodzili do świata IT nasi dotychczasowi studenci.

OSOBY SPOZA ŚWIATA IT

Wykonujesz obecnie zupełnie inny zawód i chcesz przejść do IT ? To program idealny dla Ciebie. Nie wymagam wcześniejszej znajomości jakichkolwiek języków programowania. Wystarczą Twoja determinacja i chęć zmian.

POCZĄTKUJĄCY PROGRAMIŚCI

Programowałeś już wcześniej lub znasz jakiś inny język programowania i jesteś na początku swojej drogi. To program dla Ciebie abyś poznał ASP.NET jako jedną ze ścieżek, którą jako junior możesz obrać. 

Daniel 

Parzyński

Student 1 Edycji Programu

Szkoły DotNet'a

"Zakupiłem szkolenie i dostałem kawał dobrej wiedzy. Mam stałą opiekę mentora oraz kontakt z masą osób na tym samym etapie, co ja."

Zakupiłem szkolenie i dostałem kawał dobrej wiedzy, rzetelnie przygotowanej. Oprócz tego stałą opiekę mentora oraz kontakt z masą osób na tym samym etapie, co ja. Najbardziej podobała mi się część o Czystej architekturze - w sieci jest o niej niewiele materiałów, a te, które są, jakoś do mnie nie przemawiają, przez co ostatecznie są dla mnie niezrozumiałe. Co jeszcze ? Rzeczywisty wpływ na udostępnione materiały, Kontakt z innymi, wspaniałymi ludźmi. Aha i wsparcie merytoryczne nie kończy się na udostępnionych filmach. Polecam każdemu, ponieważ warto. Od zera wszystko jest po kolei tłumaczone. Jeśli się czegoś nie wie/nie rozumie, można śmiało wstawić zapytanie i nie ma sytuacji, że zostanie się wyśmianym, a zawsze ktoś się znajdzie, kto wytłumaczy wszystko jeszcze raz. Jeśli nadal jest to czarna magia, wszyscy tłumaczą aż do skutku.

Łukasz

Grzejszczyk

Student 1 Edycji Programu

Szkoły DotNet'a

"Dostosowany do indywidualnej dostępności czasu kursanta. Każdy moduł jest wartościowy"

Nie miałem żadnych obaw przed zakupem ponieważ uczestniczyłem w krótkim szkoleniu jakie prowadził Kajetan. Wiedziałem czego się spodziewać. Realizuję szkolenie lekcja po lekcji, na tyle na ile pozwala mi mój czas na naukę. Systematyzuję wiedzę z zakresu ASP.NET. Nie skończyłem jeszcze kursu ale mogę spokojnie powiedzieć, że po prostu każdy moduł jest wartościowy. Podział tematów i to że jest to wiedza online to kolejne rzeczy, które oceniam wysoko. Polecam program każdemu. Jest dostosowany do indywidulanej dostępności czasu kursanta. Omówienie w szczegółach zasad, wzorców i dobrych praktyk z zaznaczeniem że istnieją alternatywne rozwiązania problemu.

Bezpieczne połączenie

Twoje zakupy są w 100% bezpieczne.

O bezpieczeństwo dbają TPAY (Krajowy Integrator Płatności S.A.) wraz z zaangażowanymi w proces wieloma bankami - jako operatorzy płatności. Wszystkie połączenia są chronione certyfikatem SSL

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że nasz program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot 100% swoich środków bez zadawania pytań. Masz na to aż 30 dni po zakupie. Znamy wartość programu i nie boimy się dawać takich gwarancji.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że mój program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot 100% swoich środków bez zadawania pytań. Masz na to aż 30 dni po zakupie. Znam wartość programu i nie boję się dawać takich gwarancji.

Bezpieczne połączenie

Twoje zakupy są w 100% bezpieczne.

O bezpieczeństwo dbają TPAY (Krajowy Integrator Płatności S.A.) wraz z zaangażowanymi w proces wieloma bankami - jako operatorzy płatności. Wszystkie połączenia są chronione certyfikatem SSL.

i robię pewny krok w kierunku zmiany swojej

kariery zawodowej wchodząc do świata IT

Sprawdź w jaki sposób krok po kroku będziesz stawał się programistą ASP.NET   

Lekcje w każdym z tygodni są prowadzone w czytelny i prosty sposób.

Nie używam żargonowego języka. Upraszczam poruszane tematy tak aby były w pełni zrozumiałe dla Ciebie. Zobacz czego możesz oczekiwać w każdym z nich:

TYDZIEŃ 1

Plan Gry

Ten tydzień wyjaśni Ci dokładnie plan naszej pracy. Dowiesz się, co będziesz budować i jak. To bardzo ważny moduł.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Plan gry
 • LEKCJA 3 – Jak studiować ten kurs
 • LEKCJA 4 – Co musisz umieć, zanim przejdziesz dalej
 • LEKCJA 5 – Czym jest .NET
 • LEKCJA 6 – Wymagane oprogramowanie
 • LEKCJA 7 – Twój pierwszy program
 • LEKCJA 8 – Jak pracować z Visual Studio
 • LEKCJA 9 – Konwencje pisania
 • LEKCJA 10 – Kompilator
 • LEKCJA 11 – Debugowanie
 • LEKCJA 12 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 13 – Praca domowa
TYDZIEŃ 3

Programowanie obiektowe

Ten tydzień to wprowadzenie do głównych zasad programowania obiektowego, czyli fundamentu C#.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Konstruktory
 • LEKCJA 3 – Przeciążenia
 • LEKCJA 4 – Dziedziczenie
 • LEKCJA 5 – Polimorfizm
 • LEKCJA 6 – Hermetyzacja
 • LEKCJA 7 – Klasy abstrakcyjne
 • LEKCJA 8 – Interfejsy
 • LEKCJA 9 – Typy generyczne
 • LEKCJA 10 – Refaktoryzacja
 • LEKCJA 11 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 12 – Praca domowa
TYDZIEŃ 4

Testowanie

Mówi się, że programiści dzielą się na takich którzy, albo debugują, albo testują. Polecam jak najszybciej dołączyć do tej drugiej grupy.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Projekt z testami
 • LEKCJA 3 – Pierwszy test jednostkowy
 • LEKCJA 4 – Testy jednostkowe
 • LEKCJA 5 – Moq
 • LEKCJA 6 – FluentAssertions
 • LEKCJA 7 – Pokrycie kodu testami
 • LEKCJA 8 – TDD
 • LEKCJA 9 – Testy integracyjne
 • LEKCJA 10 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 11 – Praca domowa
TYDZIEŃ 6

Aplikacje webowe w ASP.NET Core

To na co wszyscy najbardziej czekali.

W tygodniu 6 stworzymy pierwszą aplikację internetową.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Tworzenie projektu
 • LEKCJA 3 – Wzorzec MVC – omówienie
 • LEKCJA 4 – Architektura aplikacji
 • LEKCJA 5 – Zależności między projektami
 • LEKCJA 6 – Controller
 • LEKCJA 7 – Model
 • LEKCJA 8 – View
 • LEKCJA 9 – Dependency Injection
 • LEKCJA 10 – Routing
 • LEKCJA 11 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 12 – Praca domow
TYDZIEŃ 7

Bazy danych

Nowoczesne systemy internetowe posiadają magazyny w postaci baz danych. Umiejętna praca z nimi jest ważna.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Entity Framework
 • LEKCJA 3 – Code first
 • LEKCJA 4 – Zasady tworzenia baz danych
 • LEKCJA 5 – Context
 • LEKCJA 6 – Repository
 • LEKCJA 7 – Abstract
 • LEKCJA 8 – Instalacja SQL Server
 • LEKCJA 9 – Migracje
 • LEKCJA 10 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 11 – Praca domow
TYDZIEŃ 9

Obsługa użytkowników

Pisanie aplikacji internetowych niemal zawsze wiąże się z zarządzaniem użytkownikami takiej aplikacji. Dlatego należy wiedzieć, w jaki sposób efektywnie z nimi pracować.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Generowanie widoków zarządzania użytkownikiem
 • LEKCJA 3 – Prosta rejestracja
 • LEKCJA 4 – Rejestracja przy użyciu social media
 • LEKCJA 5 – Logowanie
 • LEKCJA 6 – Authorize
 • LEKCJA 7 – Własne filtry
 • LEKCJA 8 – Praktyka zarządzania użytkownikami
 • LEKCJA 9 – Role
 • LEKCJA 10 – Claims
 • LEKCJA 11 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 12 – Praca domowa
TYDZIEŃ 10

REST API i integracja systemów

Nowoczesne aplikacje internetowe to również kombinacja API na backendzie i frameworku JS na frontendzie. Dlatego ważne jest nauczyć się jak tworzy się nowoczesnie API.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Czym jest RESTful API
 • LEKCJA 3 – MVC vs WebAPI
 • LEKCJA 3 – JWT
 • LEKCJA 4 – Tworzenie tokenów
 • LEKCJA 5 – Logowanie użytkownika przy pomocy tokena
 • LEKCJA 6 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 7 – Praca domowa
TYDZIEŃ 12

I co dalej ?

Kiedy w końcu poczujesz gotowość na pierwszą pracę, trzeba się do niej poważnie przygotować. Pomogę Ci to zrobić.

 • LEKCJA 1 – Powitanie
 • LEKCJA 2 – Jak przygotować swoje CV
 • LEKCJA 3 – Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna
 • LEKCJA 4 – Pierwsza praca
 • LEKCJA 5 – Przyszłość .NETa
 • LEKCJA 6 – Jak się dalej rozwijać
 • LEKCJA 7 – Błędy początkujących
 • LEKCJA 8 – Praca domowa

Pamiętaj 

Nauka to proces !

Szkoła Dotneta nie jest kolejnym kursem czy bootcampem.

Nauka w Szkole Dotneta jest procesem, który dzięki mojemu doświadczeniu przeobrazi Cię do programisty ASP.NET. Będę Ci towarzyszył w tym procesie przez najbliższe tygodnie. przechodził go z Tobą krok po kroku.

Lekcje ułożyłem w taki sposób aby każdy początkujący poradził sobie w materiałem. 

Rozmawiałem z wieloma początkującymi studentami. Wiem z czym mają problemy i co ich najbardziej boli w procesie nauczania.

Dlatego Szkoła DotNeta została zbudowana w formie ścieżki, którą przejść i wdrożyć może każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, na którym jest obecnie.

Wiem też, jak ważne jest indywidualne podejście do nauki dlatego na każdym etapie możesz liczyć na moją pomoc i dzielenie się doświadczeniem.

Sprawdź jak wyglądają przykładowe lekcje

i robię pewny krok w kierunku zmiany swojej

kariery zawodowej wchodząc do świata IT

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że mój program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot 100% swoich środków bez zadawania pytań. Masz na to aż 30 dni po zakupie. Znam wartość programu i nie boję się dawać takich gwarancji.

Bezpieczne połączenie

Twoje zakupy są w 100% bezpieczne.

O bezpieczeństwo dbają TPAY (Krajowy Integrator Płatności S.A.) wraz z zaangażowanymi w proces wieloma bankami - jako operatorzy płatności. Wszystkie połączenia są chronione certyfikatem SSL.

Wciąż się wahasz ?

Rozumiem to.

Sprawdź o co pytali mnie klienci tacy jak Ty przed wejściem do programu:


Czy mogę otrzymać ten kurs dożywotnio ?

TAK. Wszystkie materiały będą dostępne do Ciebie tak długo, jak Szkoła Dotneta będzie istnieć. Materiały też będą aktualizowane.

U kogo ten program zadziała najlepiej ?

U osób, które dopiero zaczynają przygodę z programowanie i chcą zostać programistami tworzącymi aplikacje internetowe.

Dla kogo NIE jest ten program ?

Dla osób, które są doświadczonymi programistami .NET, umiejącymi tworzyć zaawansowane systemy internetowe.

 

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa ?

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Dostaniesz dostęp do wszystkich lekcji z każdego tygodnia od razu po zakupie.

Co, jeśli nie będę zadowolony z kursu ? Czy na pewno mogę prosić o zwrot ?

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Jak Ci pasuje. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na kajetan@szkoladotneta.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy. Nie ma tutaj haczyków ani drobnego druczku. Po prostu zdaje sobie sprawę, że nie wszystkim może on odpowiadać. Jestem natomiast w 100% pewny, że zawarte w nim informacje pozwolą Ci na zmianę ścieżki kariery jeśli pójdziesz krokami jakie wskazuje i wykonasz swoją pracę. 

Czego potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej ?

Potrzebujesz podążać za moimi krokami. Pokażę Ci wszystko od A do Z. Zaufaj mi.

Ile pieniędzy potrzebuję na aplikacje i inne narzędzia ?

0zł. Oprogramowanie, które będzie Ci potrzebne do ukończenia kursu jest zupełnie darmowe i dostępne w sieci.

Jak dołączyć do spotkań online ?

O wszystkim dowiesz się w programie oraz na grupie Facebookowej. Spotkania będą ogłaszane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Potrzebuję ładną i polską fakturę. Czy ją dostanę ?

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą iFirma, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest dla mnie niejasne ?

Napisz na adres email: kajetan@szkoladotneta.pl Odpowiadam na każdy email. 

Znam już podstawy C# więc kiedyś w końcu wezmę się za ASP...

Jeżeli znasz już podstawy C#, a chcesz dalej pójść w stronę aplikacji Web, to jest to świetne miejsce. Najpierw usystematyzujesz sobie wiedzę z podstaw języka, a potem dostaniesz dokładnie opisany proces, w jakim najlepiej jest się nauczyć technologii ASP .NET. Stworzysz w końcu swoje projekty do portfolio i nie będziesz się zastanawiać, czy nadaje się to do pokazania światu.

W jakich terminach będą odbywać się zajęcia?

W dowolnie wybranych przez Ciebie. Kurs będzie oparty o materiały video udostępnione dla Ciebie na dedykowanej platformie kursowej. Dostęp do niej będziesz mieć 24/7, więc godziny nauki dostosujesz do siebie. Kontakt ze mną będziesz utrzymywać przez zamkniętą grupę dyskusyjną, gdzie będę odpowiadać na każde Twoje pytanie.Tempo przerabiania materiału będziesz dopasowywać do siebie. To, co jest opublikowane, to zostanie z Tobą NA ZAWSZE. Zawsze możesz wracać do konkretnych lekcji czy modułów. Zachęcam do realizacji materiału razem z całą grupą, ale absolutnie nie ma takiego przymusu.

Kursy na Udemy/YT rozpieściły i boję się płacić tyle pieniędzy

Kursy z Udemy/YT to kursy, które wrzuca się raz i zostawia na wieki. Szkoła Dotneta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kursantów. Za każdym razem kiedy wyjdzie większa aktualizacja ASP, C#, czy samego .NET, która zmieni, to czego uczyłem, to materiały będą aktualizowane (i dodawane). Już w tej chwili planuję aktualizację do .NET 5.Być może już masz jakieś kursy na Udemy albo Pluralsight dotyczące .NETa. Domyślam się, że leżą sobie i kurzą się na internetowej półce ? A to, co najważniejsze w nauce programowania to praktyka. Na to właśnie stawiam w swoim kursie.

Firma będzie mi finansować zakup i nie wiem jak to ogarnąć

Firma chce Ci sfinansować mój kurs? No nie mogło być lepiej. Jeżeli nie odpowiada im natychmiastowa zapłata przez TPay, po której dostaną piękną fakturę VAT, to daj mi koniecznie znać. Możemy załatwić to poprzez proformę, albo fakturę z odroczoną płatnością. A jeżeli możesz nie wyrobić się ze wszystkimi formalnościami, to też do mnie napisz. Zdaję sobie sprawę, że czasami zdobycie wszystkich potrzebnych zgód i podpisów może potrwać, a szkoda byłoby przez biurokrację stracić taką szansę.

Nie znam angielskiego i w ogóle nie wiem, czy sobie poradzę

Angielski oczywiście jest podstawą w programowaniu, ale spokojnie możesz nauczyć się angielskiego, równocześnie ucząc się programowania. To, że w tej chwili nie znasz tego języka, nie powinno Cię powstrzymywać przed rozpoczęciem nauki programowania. Wszystko da się pogodzić. A kurs jest stworzony tak, że będę używał angielskich zwrotów, tylko kiedy danych elementów się po prostu nie tłumaczy, ale wszystko będę dokładnie opisywał.I uwierz mi. Spokojnie sobie poradzisz. Wiele osób, które dołączyły, dopiero zaczynają swoją przygodę z programowaniem. Szczególnie do takich osób kierowany jest ten kurs, który przeprowadzi Cię niemalże za rączkę od totalnych początków, po tworzenie nowoczesnych aplikacji internetowych. I dlatego mamy zamkniętą grupę na FB, żeby pomagać z jakimikolwiek problemami. Już dzisiaj możesz zacząć przerabiać pierwszy tydzień i wtedy zobaczysz, że zaczynamy od samego początku.

Ilona Łapka

Studentka I Edycji Szkoły DotNeta

"Chyba największa obawą było to, czy dam sobie radę, gdyż tak naprawdę wcześniej nie miałam nic wspólnego z programowaniem"

"Chyba największa obawą było to, czy dam sobie radę, gdyż tak naprawdę wcześniej nie miałam nic wspólnego z programowaniem. Przede wszystkim masa wiedzy i umiejętności. Kiedy wcześniej patrzyłam na jakiś kod to moja reakcja była jak: o matko co to jest. Teraz piszę swoją autorską aplikację, gdzie zawsze byłam tylko odbiorcą. Kiedy napotykałam problem, albo planowałam dodać jakąś funkcjonalność, pomysły same przychodziły ot tak, jakby można było to rozwiązać. Kompletnie nie spodziewałam, że tak może się stać, bo wcześniej miałam problemy z samodzielnym wymyślaniem pomysłów na rozwiązanie jakiegoś problemu. Najbardziej podobał mi się cały tydzień 8. Mimo, że czasem bolało ;), to podczas dodawania kolejnych funkcjonalności świetnie się bawiłam. Szczególnie jak po wielu godzinach batalii, wszystko wygląda i działa tak jak zaplanowałam w głowie. Gdybym miała wymienić inne zalety kursu to byłyby to na pewno: Kontakt z mentorem i innymi kursantami, bo jednak czasami następowało utknięcie na czymś, a internet nie pomagał to pościk na grupie i zawsze ktoś coś podpowiadał. Na pewno również możliwość realizowania własnego projektu, bo jednak są kursy, które tylko polegają na przepisywaniu tego co robi prowadzący, a tak naprawdę najwięcej się nauczyłam podczas pisania własnego projektu. I oczywiście lekcje z bardzo prostym tłumaczeniem, bez używania jakichś skomplikowanych sformułowań. Jasno i klarownie. Rzadko mi się zdarzało się, aby jakieś zagadnienie było zbyt trudne do ogarnięcia. No i muszę tu jeszcze dołączyć sesje Q&A, które są świetną sprawą. Czy polecę szkolenie ? Oczywiście, że tak. Ponieważ startowałam od poziomu totalnego laika, który w zasadzie nic nie wie o programowaniu, a teraz umiem napisać własną, działającą aplikację konsolową i webową. Po prostu wielkie dzięki :) Czuje, że znalazłam coś w czym się odnajduje, co mnie jara, do czego nie muszę się zmuszać by to robić. Mam również nadzieję na jeszcze jakieś kursy :)"

Łukasz Sulikowski

Student Szkoły DotNeta

"Do zalet mogę zaliczyć pisanie przykładowej aplikacji od zera i tłumaczonej krok po kroku"

Na kursie uzyskałem sporo ciekawej wiedzy którą staram się dalej rozwijać. Zakupiłem szkolenie bez większych wątpliwości. Z pewnością do zalet mogę zaliczyć pianie przykładowej aplikacji od zera i tłumaczonej krok po kroku. Szkolenie jest rzetelne i daje dużo dobrej wiedzy którą i tak trzeba samemu dodatkowo rozwijać poprzez dokumentację. Myślę że następnym razem możesz dawać więcej konkretnych przykładów i tłumaczyć na większej ilości przykładów. Możliwe też że starać się odwoływać np. do dokumentacji albo do tego co warto przeczytać szerzej na temat danego zagadnienia. Szkolenie polecam znajomym :)

Oni również mieli wątpliwości przed zakupem:

Mimo to - są z nami !

Fajnie jakbyś Kajetan trochę szybciej mówił, i jakieś pdfy dotyczące lekcji dawał :D Pomimo tego - polecam bo to jest po prostu dobry kurs. Zdobyłem niezbędną wiedzę do napisania mojej pracy dyplomowej i satysfakcję/motywacje do dalszego programowania. Co uznaje za duży plus? Poznanie szczegółowo i praktycznie podstaw. Nowoczesne spojrzenie na programowanie. Duży zakres wiedzy prowadzącego. 

Michał Kijewski

Student Szkoły DotNeta

Początkowo hamowała mnie cena, zastanawiałem się też dość mocno jak kurs wypadnie na tle innych kursów dostępnych online. Mimo to zdecydowałem się wejść i otrzymałem kompleksowy obraz tego, co powinienem umieć, dzięki czemu teraz łatwiej mi zdobywać wiedzę na własną rękę, wiem czego nie wiem:) Brakowało mi trochę głębszego wejścia w niektóre tematy (np. web API). Fajnie by było, jakby aplikacja Warehouse'owa, którą robiłeś była apką w pełni funkcjonalną. Może jeszcze jakieś fajne, estetyczne slajdy podsumowujące dany moduł. Kurs + grupa robią robotę, w tym duecie tkwi siła + program szkolenia bardzo fajnie ułożony. Twój kurs jest dobrym drogowskazem, reszta należy do nas, kursantów:) 

Grzegorz Miazga 

Student Szkoły DotNeta

Zyskałem plan działania do nauki języka c# i ASP Dotnet. Myślę że dostęp do kursu nawet po za jego trwaniem jest super opcją co do kontentu. Grupa na Facebooku - mega pomocne. Kajetan jest bardzo aktywny i odpowiada na pytania szybko - to jest bardzo duży plus. Wiedza jest podana w miarę przystępny sposób. Nie mam większych wątpliwości i polecam.

Kryspin Trawnik

Student Szkoły DotNeta

Program bez ryzyka

Moja gwarancja

zabezpiecza Cię w 100%

Wyznaje zasady, gdzie wygranym jest każda strona relacji. 

Dlatego też daje Ci 30 dni gwarancji satysfakcji. 


Wiem, że Szkoła Dotneta może zmienić Twoją karierę zawodową. Jeśli jednak uznasz, że tak się nie stało, po prostu napisz do mnie maila i otrzymaj 100% zwrot Twojej wpłaty


Bez zadawania zbędnych pytań! 

Gdzie jest haczyk? - zapytasz

Nie ma.

 

Jestem pewien programu, jaki dostajesz. Szkoła Dotneta pomogła już ponad 150 studentom i ta liczba stale rośnie.


Dlatego nie mam problemu w dawaniem takiej gwarancji. 

Kup tylko kurs: Zostań programistą ASP.NET

W tej edycji za:

999

(brutto, otrzymasz F-VAT) 


W ramach jednej niskiej opłaty otrzymujesz:

 • 12-modułowy kurs Zostań Programistą ASP.NET:   Wartość 999zł
 • 3 spotkania LIVE z instruktorem w trakcie kursu:   Wartość 450zł
 • Dożywotni dostęp do kursu oraz aktualizacji materiałów:   Wartość 497zł
 • Dodatkowe materiały w postaci prac domowych:   Wartość 700zł
 • Dożywotni dostęp do społeczności kursantów:   Wartość bezcenne 
 • BONUS - Resharper/Rider za darmo na 6 miesięcy:   Wartość 295zł
 • BONUS - Dostęp do wszystkich webinarów:   Wartość 499zł

Kup pakiet

W promocyjnej cenie:

1499 

(brutto, otrzymasz F-VAT) 


W ramach jednej niskiej opłaty otrzymujesz:

 • 12-modułowy kurs Zostań Programistą ASP.NET:   Wartość 999zł
 • 10-modułowy kurs WebAPI Masters:   Wartość 849zł
 • 3 spotkania LIVE z instruktorem w trakcie kursu:   Wartość 450zł
 • Dożywotni dostęp do kursu oraz aktualizacji materiałów:   Wartość 497zł
 • Dodatkowe materiały w postaci prac domowych:   Wartość 700zł
 • Dożywotni dostęp do społeczności kursantów:   Wartość bezcenne 
 • BONUS - Resharper/Rider za darmo na 6 miesięcy:   Wartość 295zł
 • BONUS - Dostęp do wszystkich webinarów:   Wartość 499zł

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że mój program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot 100% swoich środków bez zadawania pytań. Masz na to aż 30 dni po zakupie. Znam wartość programu i nie boję się dawać takich gwarancji.

Bezpieczne połączenie

Twoje zakupy są w 100% bezpieczne.

O bezpieczeństwo dbają TPAY (Krajowy Integrator Płatności S.A.) wraz z zaangażowanymi w proces wieloma bankami - jako operatorzy płatności. Wszystkie połączenia są chronione certyfikatem SSL.

Bezpieczne połączenie

Twoje zakupy są w 100% bezpieczne.

O bezpieczeństwo dbają TPAY (Krajowy Integrator Płatności S.A.) wraz z zaangażowanymi w proces wieloma bankami - jako operatorzy płatności. Wszystkie połączenia są chronione certyfikatem SSL

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że mój program nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz poprosić o zwrot 100% swoich środków bez zadawania pytań. Masz na to aż 30 dni po zakupie. Znam wartość programu i nie boję się dawać takich gwarancji.

2020 Ⓒ Szkoła DotNETa

Polityka prywatności  |  Regulamin