Naucz się C# i stwórz swoją pierwszą aplikację, nawet jeśli nigdy nie zdarzyło Ci się napisać linijki kodu.

Kim jest Twój instruktor:

Kajetan Duszyński
Ma 31 lat i jest Senior .NET Developerem z 10-letnim komercyjnym doświadczeniem w ASP.NET.

Tworzył zaawansowane systemy internetowe wykorzystywane na całym świecie w takich firmach jak Samsung Electronics, Falck A/S, NETCOMPANY i wiele, wiele innych.

Jest mentorem z doświadczeniem w budowaniu zespołów programistycznych.

Na co dzień tworzy również firmę programistyczną MDV zajmującą się tworzeniem oprogramowania na wewnętrzne potrzeby firm w Polsce.

Twórca Szkoły Dotneta, kanału na YouTube „Porozmawiajmy o Programowaniu”, a także grupy na facebooku „Naucz się .NETa”

Standardowa cena kursu: 149zł
JEDNAK W TEJ CHWILI OFERUJĘ CI TEN KURS W PROMOCYJNEJ CENIE 47 ZŁ
PRZY ZAMÓWIENIU WPISZ KOD:

SZKOLACSHARPA

A CENA SPADNIE DO 47 ZŁ

Oto co dostaniesz dołączając do programu
Zostań Programistą ASP.NET:

Nauczysz się programowania w C#

Nauczę Cię podstaw języka C#. Wiedza ta pozwoli Ci na dalsze rozwijanie swoich umiejętności programistycznych na platformie .NET

Poznasz najnowszą platformę .NET

Dołączając do kursu, będziesz mieć zapewniony dostęp do wszystkich materiałów, które będą aktualizowane jeżeli pojawi się nowa wersja C#/.NET

Otrzymasz ponad 4-godzinny program online

Kurs składa się z 20 lekcji, które trwają ponad 4 godziny. Co więcej, dostajesz dożywotni dostęp, więc będziesz mieć możliwość powrotu do najważniejszych lekcji.

Dostaniesz wszystko na tacy

Kurs przeprowadzi Cię krok po kroku po coraz bardziej zaawansowanych elementach języka C#.

Co znajdziesz w programie?

Podstawy języka C#
  • LEKCJA 19 – Błędy początkujących
  • LEKCJA 20 – Praca domowa

Często zadawane pytania:

TAK. Wszystkie materiały będą dostępne do Ciebie tak długo, jak Szkoła Dotneta będzie istnieć. Materiały też będą aktualizowane.

U osób, które dopiero zaczynają przygodę z programowanie i chcą zostać programistami tworzącymi aplikacje w języku C#.

U osób, które są doświadczonymi programistami .NET.

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp.

Potrzebujesz podążać za moimi krokami. Pokażę Ci wszystko od A do Z. Wcześniej jednak zainstaluj Visual Studio w wersji Community.

0zł. Oprogramowanie, które będzie Ci potrzebne do ukończenia kursu jest zupełnie darmowe i dostępne w sieci.

Napisz na adres email: kajetan@szkoladotneta.pl