fbpx

Pakiety Szkoły Dotneta na BLACK FRIDAY

Zdobądź kompleksową wiedzę. Z pakietami od Szkoły Dotneta, a Twoje umiejętności wystrzelą w 2024 roku!

Promocyjne ceny dostępne są tylko do wtorku 28.11.2023 do 23:59

  0  5
Dni
:
 
  1  0
Godziny
:
 
  5  5
Minuty
:
 
  5  0
Sekundy

You missed out!

Przestań tracić czas na przerabianie niewłaściwych materiałów.

Internet jest pełen kursów, tutoriali, szkoleń, które dają Ci złudne wrażenie poruszania się do przodu? Dlaczego złudne? Bo bardzo często dostajesz przestarzałe materiały, źle wykorzystane architektury, albo bardzo proste przykłady, które ciężko przełożyć na realny projekt.

PROBLEM:

Większość kursów dostępnych w sieci robiona jest w podobnym stylu "Ja zrobię projekt, Ty go przepisz i będziemy mieli nadzieję, że czegoś się z tego nauczysz". Jednak jak przychodzi do konkretnego pisania, to okazuje się, że nadal nie wiesz, co masz zrobić.

Do tego dostajesz w sieci porady, żeby zajrzeć do dokumentacji i z niej nauczyć się wszystkiego. To prawda. Dokumentacja MS jest świetna, jeśli wiesz, czego szukasz i nie masz skomplikowanego problemu.

Nadal jednak masz problem z tym jak ewentualnie uzyskaną wiedzę wykorzystać w realnym projekcie.

ROZWIĄZANIE:

Z pomocą przychodzą kursy Szkoły Dotneta. Są to specjalnie przygotowane programy oparte o praktyczną wiedzę osoby z ponad 10-letnim stażem pracy jako Senior .NET Developer. Jako czynnie pracujący programista (nie tylko szkoleniowiec) na co dzień spotykam się problemami, które masz i Ty.

Wykupując kursy w Szkole Dotneta dostajesz nie tylko materiałów video, ale dostęp do mnie jako Twojego mentora. Pomogę Ci na każdym etapie kursu, wskażę kolejne kroki w Twoim rozwoju, rozwiążę wszystkie problemy, jakie napotkasz.

Przerabiając programy Szkoły Dotneta nie będziesz nigdy przepisywać bez sensu kodu z lekcji. Kładziemy maksymalny nacisk na pracę z TWOIM projektem, który będzie budować Twoje profesjonalne portfolio.

kursy

Jakie kursy wchodzą w skład pakietów?

Tylko teraz, w trakcie promocji z okazji Black Friday, masz możliwość dołączenia do wszystkich kursów Szkoły Dotneta. 

Wszystkie kursy, to olbrzymie kompedia wiedzy na danym poziomie. Każdy z nich przeprowadzi Cię przez specjalnie przygotowany proces nauki, który nastawiony jest na to, aby dać maksymalnie dużo wiedzy na poszczególnych stopniach zaawansowania.

Dołącz już dzisiaj do ponad 600 zadowolonych kursantów.

Zostań programistą ASP.NET
Najlepsze miejsce na początku Twojej ścieżki

Wejdź do świata IT.

"Zostań Programistą ASP.NET" to sprawdzona w praktyce wiedza i gotowy proces nauki programowania w ASP.NET, który pozwoli Ci zacząć samodzielnie programować.

Dzięki temu programowi będziesz w stanie szybko zmienić swoją karierę zawodową.

Webapi masters
Wynieś swoje backendowe umiejętności na wyższy poziom

Wejdź do świata RESTful API.

"WebAPI Masters" to sprawdzona w praktyce wiedza i gotowy proces nauki tworzenia ASP.NET WebAPI, który zapozna Cię z zaawansowanymi technikami wykorzystywanymi w budowaniu RESTful API.

Dzięki temu programowi będziesz w stanie szybko zrobić kolejny krok w swojej programistycznej karierze.

blazor dla backendowca
Poznaj najnowszy framework od MS i zacznij działać na froncie

Zrób kolejny odważny krok w swojej karierze.

"Blazor dla backendowca" to sprawdzona w praktyce wiedza i gotowy proces nauki programowania we frameworku Blazor, który pozwoli Ci na samodzielne tworzenie dynamicznych i nowoczesnych aplikacji internetowych.

Dzięki temu programowi będziesz w stanie szybko zmienić swoją karierę zawodową.

O twórcy kursów,
Kajetanie Duszyńskim

Lead .NET Developer z ponad 10-letnim komercyjnym doświadczeniem w .NET. Pasjonat nowych technologii, ewangelista Blazora.

Vloger, bloger, youtuber i człowiek, który w społeczności .NETowców czuje się najlepiej.

Twórca największej polskiej społeczności .NET Developerów.

Tworzył systemy internetowe w Samsung Electronics, Falck A/S, NETCOMPANY.

Oferta Specjalna! Dołącz teraz i ciesz się nawet z 27% rabatu !


Zobacz co inni mówią o kursach Szkoły Dotneta

Szkoła Dotneta to już ponad 600 zadowolonych klientów. Zobacz tylko małą część opinii jakie dostaję każdego dnia.

Daniel Parzyński

"Zakupiłem szkolenie i dostałem kawał dobrej wiedzy. Mam stałą opiekę mentora oraz kontakt z masą osób na tym samym etapie, co ja"

Zakupiłem szkolenie i dostałem kawał dobrej wiedzy, rzetelnie przygotowanej. Oprócz tego stałą opiekę mentora oraz kontakt z masą osób na tym samym etapie, co ja. Najbardziej podobała mi się część o Czystej architekturze - w sieci jest o niej niewiele materiałów, a te, które są, jakoś do mnie nie przemawiają, przez co ostatecznie są dla mnie niezrozumiałe. Co jeszcze? Rzeczywisty wpływ na udostępnione materiały, Kontakt z innymi, wspaniałymi ludźmi. Aha i wsparcie merytoryczne nie kończy się na udostępnionych filmach. Polecam każdemu, ponieważ warto. Od zera wszystko jest po kolei tłumaczone. Jeśli się czegoś nie wie/nie rozumie, można śmiało wstawić zapytanie i nie ma sytuacji, że zostanie się wyśmianym, a zawsze ktoś się znajdzie, kto wytłumaczy wszystko jeszcze raz. Jeśli nadal jest to czarna magia, wszyscy tłumaczą aż do skutku.

Albert Wagner

"Porównując bootcampy, które są warte grube pieniądze wiedzę można uzyskać na takim samym poziomie, a inwestuje się mniej pieniędzy"

Gdy Szkoła Dotneta otworzyła swoje drzwi miałem problem, bo nie zdążyłem jako student zorganizować sobie funduszy, ale finalnie się udało i póki co nie żałuję :) Kończę 5 tydzień, aczkolwiek nauczyłem się już dobrych praktyk programowania, dowiedziałem się jak dokładnie budować architekturę aplikacji aby miało to ręce i nogi. To dla mnie od zawsze była wielka trudność iż nikt nie potrafił wytłumaczyć mi tego krok po kroku :) Najbardziej podobały mi się też zagadnienia z operowaniem na danych. Co jeszcze ? Krótkie filmiki z konkretnymi odpowiedziami na zagadnienia. Ogólnie cena jest niska jak na tak duże zaangażowanie Twoje oraz materiał. Stałe wsparcie z Twojej strony to chyba najważniejsza cecha :) Polecam każdemu ponieważ cena oraz ilość wiedzy jest nie adekwatna - oczywiście na korzyść klienta. Porównując bootcampy, które są warte grube pieniądze myślę, że wiedzę można uzyskać na takim samym poziomie, a inwestuje się mniej pieniędzy plus super jest to, że można sobie analizować kilka razy jakiś filmik co często praktykuję. Dzisiaj nie wiem, wracam za 2 dni i już wszystko jest klarowne :)

Łukasz Grzejszczyk

"Dostosowany do indywidualnej dostępności czasu kursanta. Każdy moduł jest wartościowy"

Nie miałem żadnych obaw przed zakupem, ponieważ uczestniczyłem w krótkim szkoleniu jakie prowadził Kajetan. Wiedziałem czego się spodziewać. Realizuję szkolenie lekcja po lekcji, na tyle na ile pozwala mi mój czas na naukę. Systematyzuję wiedzę z zakresu ASP.NET. Nie skończyłem jeszcze kursu, ale mogę spokojnie powiedzieć, że po prostu każdy moduł jest wartościowy. Podział tematów i to że jest to wiedza online to kolejne rzeczy, które oceniam wysoko. Polecam program każdemu. Jest dostosowany do indywidulanej dostępności czasu kursanta. Omówienie w szczegółach zasad, wzorców i dobrych praktyk z zaznaczeniem, że istnieją alternatywne rozwiązania problemu.

Dlaczego warto skorzystać z pakietów?

Black Friday to jedyna szansa w roku na zakup szkoleń Szkoły Dotneta z taką zniżką. Standardowe ceny w pozostałych edycjach są zdecydowanie wyższe i decydując się na jeden kurs, trzeba czekać przynajmniej miesiąc z zakupem kolejnego.


Wiem, że wyciągnięcie z portfela ponad 1000 zł na raz to nie jest prosta sprawa. Pamiętaj, że możesz zapytać swojego pracodawcę czy nie sfinansuje Ci tych kursów (listopad to świetny miesiąc na wydanie pozostałego budżetu szkoleniowego na ten rok), a jeśli kupujesz samodzielnie, to zawsze możesz skorzystać z rat 0% (jak rozbijesz na 10 rat to przy pakiecie All-in wychodzi niecałe 2 stówki miesięcznie — to już nie brzmi tak źle).

pakiet fullstacka

1648

1299

 • Kurs Blazor dla Backendowca
 • Kurs WebAPI Masters
 • Wszystkie bonusy
 • Dostęp do zamkniętej społeczności
 • Natychmiastowy start
 • Dożywotni dostęp
Pakiet backendowca

1998

1599

 • Kurs Zostań Programistą ASP.NET
 • Kurs WebAPI Masters
 • Wszystkie bonusy
 • Dostęp do zamkniętej społeczności
 • Natychmiastowy start
 • Dożywotni dostęp
pakiet
ALL-IN

2647

1949

 • Kurs Zostań Programistą ASP.NET
 • Kurs WebAPI Masters
 • Kurs Blazor dla Backendowca
 • Wszystkie bonusy
 • Dostęp do zamkniętej społeczności
 • Natychmiastowy start
 • Dożywotni dostęp
Zostań Programistą

1499

899

 • 12-modułowy kurs "Zostań Programistą ASP.NET"
 • 3 spotkania LIVE z instruktorem
 • dożywotni dostęp do kursu oraz aktualizacji materiałów
 • dodatkowe materiały w postaci prac domowych
 • dożywotni dostęp do społeczności kursantów
 • BONUS - Resharper/Rider za darmo na 6 miesięcy
Webapi masters

1499

899

 • 10-modułowy kurs "WebAPI Masters"
 • 3 spotkania LIVE z instruktorem
 • dożywotni dostęp do kursu oraz aktualizacji materiałów
 • dodatkowe materiały w postaci prac domowych
 • dożywotni dostęp do społeczności kursantów
 • BONUS - Resharper/Rider za darmo na 6 miesięcy
Blazor dla backendowca

1299

649

 • 11-modułowy kurs "Blazor dla backendowca"
 • 3 spotkania LIVE z instruktorem
 • dożywotni dostęp do kursu oraz aktualizacji materiałów
 • dodatkowe materiały w postaci prac domowych
 • dożywotni dostęp do społeczności kursantów
 • BONUS - Resharper/Rider za darmo na 6 miesięcy

Promocyjne ceny dostępne są tylko do wtorku 28.11.2023 do 23:59

  0  5
Days
:
 
  1  0
Hours
:
 
  5  4
Minutes
:
 
  4  9
Seconds

You missed out!

PROGRAM BEZ RYZYKA

Moja gwarancja zabezpiecza Cię w 100%

Wyznaję zasady, gdzie wygranym jest każda strona relacji.

Dlatego daję Ci aż 30 dni gwarancji satysfakcji.


Wiem, że kursy mogą pomóc Ci w wejściu do świata IT, Twoim rozwoju jako programista i znalezieniu pracy jako .NET Developer. Jeśli jednak uznasz, że kursy Ci nie odpowiadają, po prostu napisz do mnie maila i otrzymaj 100% zwrot wpłaconej kwoty. Bez żadnych pytań.


Gdzie jest haczyk? - zapytasz

NIE MA.


Jestem pewien programu, jaki ode mnie dostajesz. Szkoła Dotneta pomogła już ponad 600 kursantom i ta liczba stale rośnie.


Dlatego nie mam problemu z dawaniem takiej gwarancji.

Oni również mieli wątpliwości przed zakupem

Kursy Szkoły Dotneta nie są najtańsze na rynku, to na pewno. Ale stoi za nimi odpowiednia jakość. Wiele osób przed zakupem ma wątpliwości, jednak są one rozwiewane w chwili gdy zacznie przerabiać się materiały.

Paweł Perlik

Przed kupnem kursu zastanawiałem się, czy na pewno zawiera on to, czego potrzebuję.

Przed kupnem kursu zastanawiałem się, czy na pewno zawiera on to, czego potrzebuję. Jak się okazało, wątpliwości te były niepotrzebne. Otrzymałem dostęp do naprawdę wartościowych materiałów szkoleniowych. Najbardziej podobają mi się te fragmenty, w których kodujesz. Można wtedy zatrzymać film, napisać analogiczny kod u siebie, skompilować i sprawdzić czy działa. To daje mi dużo więcej, niż samo słuchanie teorii. Podoba mi się jasny podział na konkretne moduły i odpowiednie tempo prezentacji na filmach. Zdecydowanie poleciłbym ten kurs znajomym, naprawdę warto.

Damian Kłek

Początkowo obawiałem się, czy cena nie okaże się zbyt duża w stosunku to przedstawionego materiału

Swoją przygodę z programowaniem zaczynałem od ASP.NET 3.1, ale nie czułem przyjemności z pisania w tym języku. Bardzo się to zmieniło od czasu .NET 5 i Twojego kursu. Początkowo obawiałem się, czy cena nie okaże się zbyt duża w stosunku to przedstawionego materiału i czy kurs nie będzie prowadzony zbyt szybko. Na szczęście moje obawy się nie potwierdziły. Zdobyłem bardzo dużo wiedzy i chęci do programowania w .NET. Bardzo cenię sobie kontakt z Tobą i Twoją pomoc. Zagadnienia są dobrze wytłumaczone, w kursie przechodzimy przez tworzenie aplikacji od początku, z tym że zamiast przepisywania kodu tworzymy swoją własną aplikację. Polecam niezdecydowanym. Ja pomimo, że nie dokończyłem jeszcze swojego projektu, już znalazłem pracę jako Junior .NET Developer.

Przemysław Wróbel

Początkowo bałem się, czy ogarnę i zrozumiem treści, jakie masz do przekazania.

Początkowo bałem się, czy ogarnę i zrozumiem treści, jakie masz do przekazania. Czy nie będzie to wyglądało jak jeden z wielu kursów, które widziałem na Udemy. Teraz cieszę się, że się zdecydowałem, zdecydowanie polecam ten kurs. Lepiej poznałem programowanie obiektowe, zależności. Kurs dodał mi pewności siebie, że idę w dobrą stronę, że będę w stanie robić coraz lepsze programy. Super, że pokazałeś ważne rzeczy, powiedziałeś na co trzeba zwracać uwagę i nie zrobiłeś gotowca do przepisania.

pakiet fullstacka

1648

1299

 • Kurs Blazor dla Backendowca
 • Kurs WebAPI Masters
 • Wszystkie bonusy
 • Dostęp do zamkniętej społeczności
 • Natychmiastowy start
 • Dożywotni dostęp
Pakiet backendowca

1998

1599

 • Kurs Zostań Programistą ASP.NET
 • Kurs WebAPI Masters
 • Wszystkie bonusy
 • Dostęp do zamkniętej społeczności
 • Natychmiastowy start
 • Dożywotni dostęp
pakiet
ALL-IN

2647

1949

 • Kurs Zostań Programistą ASP.NET
 • Kurs WebAPI Masters
 • Kurs Blazor dla Backendowca
 • Wszystkie bonusy
 • Dostęp do zamkniętej społeczności
 • Natychmiastowy start
 • Dożywotni dostęp
Zostań Programistą

1499

899

 • 12-modułowy kurs "Zostań Programistą ASP.NET"
 • 3 spotkania LIVE z instruktorem
 • dożywotni dostęp do kursu oraz aktualizacji materiałów
 • dodatkowe materiały w postaci prac domowych
 • dożywotni dostęp do społeczności kursantów
 • BONUS - Resharper/Rider za darmo na 6 miesięcy
Webapi masters

1499

899

 • 10-modułowy kurs "WebAPI Masters"
 • 3 spotkania LIVE z instruktorem
 • dożywotni dostęp do kursu oraz aktualizacji materiałów
 • dodatkowe materiały w postaci prac domowych
 • dożywotni dostęp do społeczności kursantów
 • BONUS - Resharper/Rider za darmo na 6 miesięcy
Blazor dla backendowca

1299

649

 • 11-modułowy kurs "Blazor dla backendowca"
 • 3 spotkania LIVE z instruktorem
 • dożywotni dostęp do kursu oraz aktualizacji materiałów
 • dodatkowe materiały w postaci prac domowych
 • dożywotni dostęp do społeczności kursantów
 • BONUS - Resharper/Rider za darmo na 6 miesięcy

Zapraszam Cię do Szkoły Dotneta. Już teraz mogę Cię zapewnić, że dam z siebie wszystko, żeby tylko pomóc w Twoim rozwoju. Przekazywanie wiedzy to od dłuższego czasu moja główna pasja, którą realizuję z sukcesami. Nie zawiedziesz się, dołączając do kursów, które dla Ciebie przygotowałem.